Kapat

846 Maccabi Tel Aviv – Olympiacos EuroLeague Tahmini 7 Şubat

Takımın başına Sfairopoulos’un geçmesiyle beraber çıkışa geçen Maccabi, arka arkaya aldığı galibiyetlerle play-off yarışına da ortak oldu. Geçen hafta Baskonia deplasmanında aldıkları farklı mağlubiyeti bu karşılaşmada telafi etmek isteyeceklerdir.

Olympiakos’u iki defa Euroleague finaline taşıyan Sfairopoulos, eski takımına karşı ilk kez parkede olacak. David Blatt de 2014 yılında Maccabi ile Euroleague şampiyonluğu yaşamıştı. İki koç içinde duygusal bir karşılaşma olacak.

Olympiakos, geçtiğimiz hafta Barcelona karşısında çok kötü bir oyun ortaya koyarak mağlup oldu. Bu sezon iç sahada ilk kez 70 sayının altında kaldılar. Williams-Goss son maçlarda çok kötü oynuyor. Geçen hafta maçın hemen başında sakatlanan Papanikolaou oyuna devam edememişti.

Takımın bir diğer önemli ismi Nikola Milutinov da hafta sonu lig maçında sakatlandı. İki oyuncunun da oynama durumları maç saatinde belli olacak. Bu karşılaşmaya ait biletlerin tamamı tükendi. Hücum silahlarının konuştuğu bol skorlu bir karşılaşma izleriz.