Kapat

551 Sporting Lisbon – Aves İDDAA TAHMİNİ 9.12.2018

9 Aralık 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Sporting Lizbon geçen sezona göre çok daha iyi. Sezona biraz sallanarak başladılar. Bas Dost’un yokluğu biraz etkiledi. Fakat sonrasında toparladılar. Hollandalı golcü de takıma döndü. Yeşil-beyazlılar golcü bir takıma dönüştü.

Oynadıkları son 13 maçın 11’inde gol attılar ve hepsinde de en az iki kez fileleri havalandırdılar. Gol atamadıkları iki maçta da rakipleri Arsenal’di. Yani kendi sahalarında ligin en çok gol yiyen ekiplerinden Aves’i yakalamışken golleri bulurlar. 2.5 gol üstünün oranı iyi. 3.5 gol üstü de tercih edilebilir.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.45
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı.

Maç Sonucu 11.10
Desportivo das Aves bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da mağlup oldu. Sporting Lizbon bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçı da kazandı. Sporting Lizbon bu sezon ligde oynadığı son 4 maçı kazandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Sporting Lizbon 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Yok1.45
Sporting Lizbon bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 11.40
Sporting Lizbon bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Sporting Lizbon bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları önde tamamladı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Sporting Lizbon 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
5 maçla kendi sahasında en fazla galibiyet alan 3 takımdan biri.
2 golle kendi sahasında en az gol yiyen takımı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 7 Resmi Maçta:
Sporting Lizbon 5, Desportivo das Aves 1 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Sporting Lizbon 14 gol atarken, Desportivo das Aves 5 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
2 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Sporting Lizbon 5 ve Desportivo das Aves 1 maçta ilk golü atan taraf oldular

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri