Kapat

432 Stirling Albion – Albion Rovers Maçı iddaa Tahminleri

12 Şubat 2019 Salı iddaa Tahminleri / Stirling Albion yükselen form grafiğini Berwick Rangers deplasmanında da devam ettirdi ve rakibini 2-1 yenmeyi başardı. Son 6 lig maçlarında hiç yenilmediler ve sadece Queens Park ile berabere kaldılar. Son 12 maçta da bir mağlubiyetleri bulunuyor. Üst üste aldıkları başarılı sonuçlarla ciddi bir play-off adayı haline geldiler. Albion Rovers ise bir mağlubiyet de evinde Elgin City karşısında aldı.

Artık yenilmek onlar için bir rutin haline geldi. Her yeni maçta biraz daha kolay teslim oluyorlar ve küme düşmek için sezonun bitmesini bekliyorlar. Son 4 maçlarını 13 gol yiyerek kaybettiler ve 14 maçtır kazanamıyorlar. Zaten sezon boyunca yalnızca bir galibiyetleri bulunuyor. Stirling Albion’ın erken bulacağı gollerle rahat kazanacağını ve ilk yarıyı önde kapatacağını düşünüyorum.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.40
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı.

Maç Sonucu 11.20
Albion Rovers bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta da mağlup oldu. Albion Rovers bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta mağlup oldu. Stirling Albion bu sezon kendi sahasında, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 galibiyet elde etti. Stirling Albion bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 galibiyet elde etti. İki takım arasında oynanan son 4 maçta Stirling Albion 3 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçı Stirling Albion kazandı.

Karşılıklı Gol Var1.60
Albion Rovers bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.40
Albion Rovers bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. Albion Rovers bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta ilk yarıları geride kapattı. Stirling Albion bu sezon kendi sahasında, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Stirling Albion bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları önde tamamladı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Stirling Albion 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Öne Çıkanlar
Albion Rovers, deplasmanda oynadığı son 6 maçta 5 mağlubiyet elde etti.Bu maçların tamamında ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.
Stirling Albion, kendi sahasında oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet elde etti.Bu maçlarda 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Hakem David Lowe yönetiminde çıktığı 8 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Deplasmanda oynadığı son 10 maçta kalesinde gol gördü.
16 maçla en fazla mağlubiyet alan takımı.
17 golle ligin en az gol atan takımı.
Hakem David Lowe yönetiminde çıktığı 12 maçta 3 galibiyet, 9 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Stirling Albion 7, Albion Rovers 2 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Stirling Albion 20 gol atarken, Albion Rovers 9 golle karşılık verdi.
3 maç 2,5 gol altında, 7 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Stirling Albion 7 ve Albion Rovers 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

iddaa tahminleri