Kapat

414 Fenerbahçe – Zenit Maçı iddaa Tahminleri

12 Şubat 2019 Salı iddaa Tahminleri / Fenerbahçe Ersun Yanal yönetiminde ilk mağlubiyetini Kayseri deplasmanında aldı. Son maçında çok az pozisyona girmeleri aslında sezon özeti gibi diyebiliriz ciddi bir üretim sıkıntısı yaşanıyor. Avrupa bu süreçte elde kalan tek kulvar yani eğer taraftarın gönlünü almak istiyorsa en az çeyrek final yapmalı. Bu mümkün m bu halde diye sorarsanız cevabım hayır olacak. Tff’te verilen liste ile Avrupa’ya verilen liste arasında farklar bulunuyor. Dirar-Mehmet Ekici-Zajc-Soldado-Berke-Ferdi-Tolga Ciğerci statü gereği oynayamayacaklar. Bu mecburiyetten Slimani-Benzia dönüşünü işaret ediyor. İşinin kolay olmadığını düşünüyorum.

Zenit cephesinde son 2 hafta üst üste kötü sonuçlar gelmesine rağmen ligde lider konumda yer alıyor. Biraz geçtiğimiz senelere oranla Lokomotif-CSKA-S.Moskova gibi takımların kötü dönemde olmasından da kaynaklandıını düşünüyorum. Bu deplasmana açıklmalarına bakılırsa biraz çekinerek gelmişler ama ben bu kadar abartılacak bir durum yok diyorum. İlk 7-8 hafta az gol yiyorlardı sonra bu oran yükselmeye başladı. Grup aşamasında Kopenhag-S.Prag-Bordeaux arasından son 32 bileti aldığını hatırlatalım. Bu maç öncesinde Kokorin cezalı, Erokhin-Noboa-Kuzyaev-Shotov sakatlıkları nedeniyle oynayamayacaklar.

İki maçlı eleminasyon sisteminde Fenerbahçe’nin oynamayanları, rakibin temkinli oyunu akla gelince az gol en mantıklı seçim olur.

iddaa tahminleri