Kapat

336 Alcorcon – Elche Maç Tahminleri 18.11.2018

18 Kasım 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Alcorcon ligin tepesine kadar yükseldi. Orada ne işleri var herkes bu soruyu sorsa da ligi yakından takip edenler için ortada bir sürpriz yok. Futboldan anlamayan birini bile etkileyecek kadar iyi bir oyun ortaya koyuyorlar. Elche ise tam tersi ne yaptığını pek bilmeyen sıkıntılı bir takım. Bu deplasmandan çıkma şansları çok düşük.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.35
Alcorcón bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Elche bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 7 maçta 6 kez 2,5 altında gol atıldı.

Maç Sonucu 11.55
Alcorcón bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet elde etti. Alcorcón bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 galibiyet elde etti. İki takım arasında oynanan son 4 maçta Alcorcón 3 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçı Alcorcón kazandı.

Karşılıklı Gol Yok1.35
Alcorcón bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Elche bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 7 maçta 6 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 12.05
Alcorcón bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Alcorcón bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Öne Çıkanlar
Bu sezon 1160 dakika ile takımının ligde en uzun süre forma giyen oyuncusu olan Gonzalo Verdu (Elche), cezası nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek.
Alcorcón, kendi sahasında oynadığı son 5 maçı kazandı.Bu maçlarda 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.
Bu sezon ligde, beraberliğine 3,1 oran verilen maçlar %100 oranında berabere tamamlandı. (1 / 1)

Ev Sahibi
Kendi sahasında oynadığı son 6 maçın tamamında gol atma başarısı gösterdi.
6 golle en az gol yiyen takımı.
8 maçla en fazla galibiyet alan 3 takımından biri.
Hakem Cesar Soto Grado yönetimindeki ilk maçına çıkacak.
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncular : Laure (1.170 dakika), Albert Dorca (1.170 dakika).

Deplasman
Deplasmanda oynadığı son 6 maçta kalesinde gol gördü.
14 golle deplasmanda en fazla gol yiyen takım.
Hakem Cesar Soto Grado yönetimindeki tek maçını kazandı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Alcorcón 5, Elche 4 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Alcorcón 10 gol atarken, Elche 12 golle karşılık verdi.
7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
6 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
Alcorcón 5 ve Elche 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri