Kapat

271 La Coruna – Numancia İDDAA TAHMİNİ 8.12.2018

8 Aralık 2018 Cumartesi iddaa Tahminleri / Depotivo tekrardan Laliga’ya çıkma hedefinde. Bu doğrultuda iyi performans gösteriyorlar. 16 maç sonunda sadece 1 yenilgi alan ekip, liderin 2 puan gerisinde takibi sürdürüyor. 11 maçtır kaybetmiyorlar.

Numancia ise ligdeki son maçında lig sonuncusu Gimnastic Tarragona’yı 3-0 mağlup ederek biraz olsun morallendi. Ancak futbolları pek güven vermiyor. İç sahada oynadığı 7 maçın 6’sını kazanan Deportivo hata yapmaz ve üç puanı alır.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.50
Deportivo La Coruna bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Numancia bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı.

Maç Sonucu 11.35
Deportivo La Coruna bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçı da kazandı. Numancia bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta da mağlup oldu. Numancia bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Deportivo La Coruna 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Yok1.45
Deportivo La Coruna bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 11 maçta 10 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Numancia bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 11.80
Deportivo La Coruna bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Numancia bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu. Numancia bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. İki takım arasında oynanan son 4 maçta Deportivo La Coruna 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçın tamamında Deportivo La Coruna ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Kendi sahasında oynadığı son 7 maçın tamamında gol atma başarısı gösterdi.
26 golle en fazla gol atan takımı.
Hakem Damaso Arcediano Monescillo yönetiminde çıktığı 7 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Pichu Atienza (1.440 dakika).
Hakem Damaso Arcediano Monescillo yönetiminde çıktığı 19 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Deportivo La Coruna 6, Numancia 1 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı.
Deportivo La Coruna 20 gol atarken, Numancia 10 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
7 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Deportivo La Coruna 7 ve Numancia 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri