Kapat

202 Altınordu – Elazığspor iddaa Tahminleri 2 Kasım


2 Kasım 2018 Cuma iddaa Tahminleri / Altınordu zorlu maçta Osmanlıspor’u yenerek 13 puana yükseldi. Çok aşağılarda kalan takımın tekrar yukarıya kafa göstermesi tekrar moralleri yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Hüseyin Eroğlu şimdi biraz daha rahatlamıştır. Yine de skorların alt sınırında kalması gol sorunlarının devam ettiğini gösteriyor. Elazığspor bana göre eğer ekonomik sorunları düzeltemezse aşağıda küme düşme hattının sınırlarında dolaşır.

İki gol atmakta zorlanan takımın maçında sınır aşılmaz.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.75
Altınordu bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Tetiş Yapı Elazığspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez 2,5 altında gol atıldı.

Maç Sonucu 11.40
Altınordu bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Tetiş Yapı Elazığspor bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. Tetiş Yapı Elazığspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında oynanan son 2 maçı Altınordu kazandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Altınordu 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Yok1.70
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 11.75
Altınordu bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Altınordu bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta ilk yarıları önde tamamladı. İki takım arasında oynanan son 2 maçın tamamında Altınordu ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Erce Kardeşler (900 dakika).
Hakem Mustafa Aydın yönetiminde çıktığı 2 maçta 1 galibiyet, 1 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Hakem Mustafa Aydın yönetimindeki tek maçını kazandı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 8 Resmi Maçta:
Altınordu 4, Tetiş Yapı Elazığspor 2 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
Altınordu 11 gol atarken, Tetiş Yapı Elazığspor 6 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
4 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Altınordu 4 ve Tetiş Yapı Elazığspor 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Diğer tahminler için Futbol iddaa tahminleri ve Basketbol tahminleri katagorileri seni bekliyor.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri